logo
Wersja dla niedowidzących
  POWIAT BRZESKI
      
corner
Statystyki
Rejestr zmian
Mapa strony
Instrukcja biuletynu
Pliki do pobrania
corner
  
corner corner
corner corner
 POWIAT BRZESKI
minus Dane o powiecie
minus Herb i Flaga Powiatu
plus Organa Władzy
minus Kierownictwo Powiatu
plus Jednostki
minus Powiatowe służby, inspekcje i straże
minus Statut Powiatu Brzeskiego
plus Mienie powiatu
plus Budżet Powiatu Brzeskiego
plus Wykaz osób fizycznych i prawnych, którym udzielono pomocy publicznej
plus Ochrona Środowiska
plus Wybory
plus Programy, plany, strategie, sprawozdania
plus Raport o stanie Powiatu Brzeskiego
 STAROSTWO POWIATOWE
minus Kontakt
minus Dni i godziny pracy urzędu
plus Struktura Organizacyjna
minus Regulamin Organizacyjny
minus Ochrona Danych Osobowych
minus Monitoring
plus Druki do pobrania
plus Efekty Kontroli Starostwa
plus Nabór urzędników w Starostwie
plus Ogłoszenie naboru na wolne stanowiska w jednostkach organizacyjnych
plus Organizacje Pozarządowe
plus Rada Działalności Pożytku Publicznego
minus Stowarzyszenia i związki
plus Prawo miejscowe
minus Rejestry, ewidencje
plus Petycje, wnioski i skargi
minus Nieodpłatna pomoc prawna
minus Lobbing
minus Stypendia i nagrody sportowe
 OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE
plus Oświadczenia majątkowe
plus Oświadczenia majątkowe 2018
plus Oświadczenia majątkowe 2019
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
plus Ogłoszenia o przetargach
plus Ogłoszenie o przyjmowaniu ofert
plus Zamówienia na usługi społeczne
plus Archiwum przetargów
minus Archiwum postępowań ofertowych
   plus ROK 2017
   plus ROK 2016
   plus ROK 2015
   plus ROK 2014
   plus ROK 2013
   minus ROK 2012
      minus Zaproszenie do składania propozycji cenowych na realizację zadania pn. "Dostarczanie materiałów plastycznych do prowadzenia zajęć - Projektowanie i techniki plastyczne w reklamie w ZSE"
      minus Zaproszenie do składania propozycji cenowych na emisję ogłoszenia prasowego w ramach promocji projektu pn. "Wysokie kwalifikacje nauczycieli inwestycją w lepszą przyszłość młodzieży"
      minus Zaproszenie do składania propozycji cenowych na dostarczenie desek do rysunku w ramach zajęć ” Projektowanie i techniki plastyczne w reklamie” w ZSE w Brzegu
      plus Zaproszenie do składania propozycji cenowych na emisję ogłoszenia prasowego w ramach promocji projektu pn. "Wysokie kwalifikacje nauczycieli inwestycją w lepszą przyszłość młodzieży"
      minus Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na realizację zadania pn. " Przewóz uczestników i uczestniczek wyjazdu studyjnego w ramach projektu POKL pn. Aktywnie w przyszłość"
      minus Zaproszenie do składania propozycji cenowych na realizację zadania "Przeprowadzenie kursu wychowawców placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży dla 10 uczniów ZSZ nr 1 w Brzegu"
      minus Zaproszenie do składania propozycji cenowych na realizacje zadania pn. "Przeprowadzenie kursu wychowawców placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży dla 10 uczniów ZSZ nr 1 w Brzegu - II postę
      minus Zaproszenie do składania propozycji cenowych na emisję ogłoszenia prasowego w ramach promocji projektu pn. "Wysokie kwalifikacje nauczycieli inwestycją w lepszą przyszłość młodzieży"
      minus Zaproszenie do składania propozycji cenowej na usługę cateringową dla 60 uczestników spotkania podsuumowującego realizację projektu pn. "Wysokie kwalifiikacje nauczycieli inwestycją w lepszą
      minus Zaproszenie do składania propozycji cenowych na emisję ogłoszenia prasowego w ramach promocji projektu pn. " Wysokie kwalifikacje nauczycieli inwestycją w lepszą przyszłość młodzieży"
      minus Zaproszenie do składania propozycji cenowych na emisję ogłoszenia prasowego w ramach promocji projektu pn.""Wysokie kwalifikacje nauczycieli inwestycją w lepszą przyszłość młodzieży"
      minus Sporządzenie operatów szacunkowych w 3-ech egzemplarzach na działki stanowiące własność Skarbu Państwa i Powiatu Brzeskiego
      minus Wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej dla zadania pn. Rewitalizacja budynku byłego internatu ZSE przy ul. Wyszyńskiego 23 w Brzegu na funkcje turystyczne"
      minus Opracowanie Studium Wykonalności inwestycji
      minus Zaproszenie do składania propozycji cenowych na realizację zadania pn. "Promocja projektu pn. Rewitalizacja budynku byłego internatu ZSE przy ul. Wyszyńskiego 23 w Brzegu na funkcje turystyczne"
   plus ROK 2011
   minus Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę windy zewnętrznej dla LO w Grodkowie - II postępowanie
   minus Świadczenie kompleksowych usług w zakresie przeglądów i konserwacji oraz utrzymania w stanie sprawności eksploatacyjnej systemów monitoringu, włamania i napadu oraz sygnalizacji pożaru i oddym
   minus Wykonanie czynności klasyfikatora w prowadzonych przez Starostę Brzeskiego postępowaniach w sprawie ustalenia klasyfikacji gleboznawczej
   minus Zakup i dostawa sprzętu komputerowego
   minus Podział nieruchomości stanowiących własność Powiatu Brzeskiego - II postępowanie
   minus Zakup i dostawa sprzętu komputerowego
   minus Termomodernizacja obiektu Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Brzegu
   minus Remont schodów wejściowych do budynku Starostwa Powiatowego w Brzegu mieszczącego się przy ul. Robotniczej 20
   plus ROK 2018
plus Plan postępowań o udzielenie zamówienia publicznego
 ZAPYTANIA OFERTOWE
minus Zapytanie ofertowe o cenę zorganizowania emisji obligacji dla Powiatu Brzeskiego z dnia 29.05.2018r.
minus Zapytanie ofertowe o cenę zorganizowania emisji obligacji dla Powiatu Brzeskiego z dnia 3.07.2018r.
 RZECZY ZNALEZIONE
minus Biuro Rzeczy Znalezionych
 Urzędy Centralne
minus Spis adresów
 INNE
minus Redakcja Biuletynu
minus Informacje nieudostępnione
plus Instrukcja obsługi biuletynu
plus Informacje, Obwieszczenia, Ogłoszenia, Decyzje, Komunikaty
plus Nieruchomości
plus Archiwum nieruchomości
minus iNET
 Urzędy pracy w Polsce
 Urzędy skarbowe w Polsce
A A A


ZAMÓWIENIA PUBLICZNE > Archiwum postępowań ofertowych > ROK 2012

Spis dokumentów:
1. Zaproszenie do składania propozycji cenowych na realizację zadania pn. "Dostarczanie materiałów plastycznych do prowadzenia zajęć - Projektowanie i techniki plastyczne w reklamie w ZSE"
2. Zaproszenie do składania propozycji cenowych na emisję ogłoszenia prasowego w ramach promocji projektu pn. "Wysokie kwalifikacje nauczycieli inwestycją w lepszą przyszłość młodzieży"
3. Zaproszenie do składania propozycji cenowych na dostarczenie desek do rysunku w ramach zajęć ” Projektowanie i techniki plastyczne w reklamie” w ZSE w Brzegu
4. Zaproszenie do składania propozycji cenowych na emisję ogłoszenia prasowego w ramach promocji projektu pn. "Wysokie kwalifikacje nauczycieli inwestycją w lepszą przyszłość młodzieży"
5. Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na realizację zadania pn. " Przewóz uczestników i uczestniczek wyjazdu studyjnego w ramach projektu POKL pn. Aktywnie w przyszłość"
6. Zaproszenie do składania propozycji cenowych na realizację zadania "Przeprowadzenie kursu wychowawców placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży dla 10 uczniów ZSZ nr 1 w Brzegu"
7. Zaproszenie do składania propozycji cenowych na realizacje zadania pn. "Przeprowadzenie kursu wychowawców placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży dla 10 uczniów ZSZ nr 1 w Brzegu - II postę
8. Zaproszenie do składania propozycji cenowych na emisję ogłoszenia prasowego w ramach promocji projektu pn. "Wysokie kwalifikacje nauczycieli inwestycją w lepszą przyszłość młodzieży"
9. Zaproszenie do składania propozycji cenowej na usługę cateringową dla 60 uczestników spotkania podsuumowującego realizację projektu pn. "Wysokie kwalifiikacje nauczycieli inwestycją w lepszą
10. Zaproszenie do składania propozycji cenowych na emisję ogłoszenia prasowego w ramach promocji projektu pn. " Wysokie kwalifikacje nauczycieli inwestycją w lepszą przyszłość młodzieży"
11. Zaproszenie do składania propozycji cenowych na emisję ogłoszenia prasowego w ramach promocji projektu pn.""Wysokie kwalifikacje nauczycieli inwestycją w lepszą przyszłość młodzieży"
12. Sporządzenie operatów szacunkowych w 3-ech egzemplarzach na działki stanowiące własność Skarbu Państwa i Powiatu Brzeskiego
13. Wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej dla zadania pn. Rewitalizacja budynku byłego internatu ZSE przy ul. Wyszyńskiego 23 w Brzegu na funkcje turystyczne"
14. Opracowanie Studium Wykonalności inwestycji
15. Zaproszenie do składania propozycji cenowych na realizację zadania pn. "Promocja projektu pn. Rewitalizacja budynku byłego internatu ZSE przy ul. Wyszyńskiego 23 w Brzegu na funkcje turystyczne"

Ilość odwiedzin: 1068
Nazwa dokumentu: ROK 2012
Podmiot udostępniający: Wydział Organizacyjno-Prawny
Osoba, która wytworzyła informację: Aleksandra Kurpiel
Osoba, która odpowiada za treść: Aleksandra Kurpiel
Osoba, która wprowadzała dane: Aleksandra Kurpiel
Data wytworzenia informacji: 2013-07-24 16:04:31
Data udostępnienia informacji: 2013-07-24 16:04:31
Data ostatniej aktualizacji: 2013-07-24 16:05:09

Wersja do wydruku...

Rejestr zmian...

corner   corner